در مراسمی/ اپلیکیشن خبری ایفادنیوز رونمایی شد – پایگاه خبری ایفادنیوز

در مراسمی/ اپلیکیشن خبری ایفادنیوز رونمایی شد

02:000

 

همزمان با سومین سالروز آغاز فعالیت پایگاه خبری ایفادنیوز اپلیکیشن این رسانه با حضور امام جمعه شهر چمران رونمایی شد.

به گزارش ایفادنیوز، حجت‌الاسلام جاسم عبادی در آیین رونمایی از اپلیکیشن این پایگاه خبری اظهار کرد: رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در هدایت افکار عمومی و پیشرفت و توسعه جامعه و کشور دارند.

وی افزود: صداقت، توجه به مشکلات مردم و انعکاس صدای آنها، پرهیز از سیاه‌نمایی و انتشار اخبار امیدبخش باید اولویت و سرلوحه کار رسانه‌ها باشد تا شاهد حل معضلات موجود و پیشرفت کشور باشیم.

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری ایفادنیوز نیز در این آیین گفت: با توجه به شرایط اخیر کشور و فیلترینگ صورت گرفته و برای تسهیل در دسترسی مخاطبان به آخرین اخبار این پایگاه خبری، طراحی و ساخت این اپلیکیشن را دستور کار قرار دادیم.

فرشاد آل‌ناصر اظهار کرد: به همین منظور با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در منطقه و توانمندی و خلاقیت یکی از جوانان بومی شهرستان بندر ماهشهر این اقدام را کلید زدیم و اپلیکیشن خبری ایفادنیوز ظرف کمتر از مدت یک‌ماه طراحی و آماده استفاده شد.

وی تصریح کرد: مخاطبان با دریافت و نصب این اپلیکیشن از کافه‌بازار به راحتی به آخرین اخبار دسترسی خواهند داشت و به محض قرار گرفتن هر خبر بر روی خروجی وب‌سایت از طریق نوتیفیکیشن «اعلان» از انتشار آن مطلع خواهند شد.

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری ایفادنیوز یادآور شد: به این ترتیب ایفادنیوز نخستین رسانه استان خوزستان است که اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن خبری کرده و امیدواریم در مراحل بعدی بتوانیم علاوه بر افزایش و توسعه امکانات و قابلیت‌های آن، نسخه ویژه سیستم عامل IOS را نیز طراحی کرده و در دسترس مخاطبان قرار دهیم.

آل‌ناصر در پایان یادآور شد: خوشبختانه این رسانه از تیمی جوان، تحصیل‌کرده، خلاق و پای کار تشکیل شده و تلفیقی از تجربه و جوانی باعث تمایز و موفقیت این پایگاه خبری در جذب مخاطب و تبدیل آن به مرجع رسانه‌های محلی دیگر شده است.

به گزارش ایفادنیوز، اپلیکیشن این پایگاه خبری در کافه‌بازار از طریق لینک https://cafebazaar.ir/app/net.ofoghco.ifadnews قابل دریافت و نصب است.

لینک کوتاه
https://ifadnews.ir/?p=5319

403 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند