استاندار خوزستان: تمام شعب بدون مشکل در حال فعالیت هستند – پایگاه خبری ایفادنیوز

استاندار خوزستان: تمام شعب بدون مشکل در حال فعالیت هستند

03:000

استاندار خوزستان گفت: عوامل اجرایی و سایر عوامل ستاد اجرایی از دیشب تا صبح امروز بیدار بودند تا مشکلات شعب برطرف شود. اکنون نیز خوشبختانه تمام شعب بدون مشکل امنیتی در حال ادامه فعالیت هستند.

قاسم سلیمانی‌دشتکی در حاشیه بازدید از شعب رای‌گیری در اهواز اظهار کرد: آنچه دیده می‌شود گویای حضور مردم و وضعیت حوزه‌ها است؛ ستاد انتخابات خوزستان و مرکزی کشور همه شعب اخذ رای را حتی در دورترین نقاط رصد می‌کنند.

به گزارش ایفادنیوز، وی افزود: ستاد انتخابات خوزستان تقریبا همه اقدامات مورد نیاز را به موقع انجام داد و تنها تعداد کمی از کارت‌خوان‌ها دیر به دست ما رسیدند که وزیر کشور دستور داد روند به صورت آفلاین و دستی انجام شود و به محض اینکه صندوق در دست رسید روند رای‌گیری الکترونیکی شود.

استاندار خوزستان با بیان اینکه وقفه‌ای در رای‌گیری ایجاد نشده است، گفت: از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی که در حوزه‌ها فعال هستند تشکر می‌کنم.

سلیمانی‌دشتکی ادامه داد: از مردم خوب و انقلابی خوزستان نیز که با حضور پرشور خود در حال رقم زدن حماسه جدیدی هستند، تشکر می‌کنم.

استاندار خوزستان گفت: خوزستان نشان داد در همه صحنه‌های انقلاب و تمامیت ارضی حرف اول را می‌زنند. همان طور که مردم خوزستان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، کاملا حضور داشتند و حافظین اصلی تمامیت ارضی کشور و حامیان اصلی جمهوری اسلامی بودند، اکنون هم قبل از آغاز زمان رای‌گیری جمعیت در برخی از شعب بسیار زیاد و غیرقابل تصور بود. آمار نسبت به آماری که قبلا گفته می‌شد به سرعت در حال افزایش است و میزان مشارکت به سرعت در حال بالا رفتن است.

سلیمانی‌دشتکی افزود: عوامل اجرایی و سایر عوامل ستاد اجرایی از دیشب تا صبح امروز بیدار بودند تا مشکلات شعب برطرف شود. اکنون نیز خوشبختانه تمام شعب بدون مشکل امنیتی در حال ادامه فعالیت هستند.

وی گفت: تا ساعت ۱۲ شب تمام شعب باز خواهند بود اما پس از آن، تنها افراد مستقر در داخل شعبه و حوزه می‌توانند رای بدهند بنابراین از مردم می‌خواهم در ساعات پایانی هم همه برای رای دادن مراجعه کرده باشند تا داخل حوزه وارد شوند و رای دهند. امیدوارم انتخابات امسال در شان و شوکت نظام جمهوری اسلامی باشد و این حضور پرشور مردم پاسخ قدرتمندانه‌ای به دشمنان و آمریکا باشد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای نشان از توجه خاص به ندای رهبری و حفظ و تقویت نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی است. امیدواریم با این حضور پرشور تا آخر شب، درصد بسیار بالایی از مردم پای صندوق‌ها حاضر شوند و حماسه بیشتری نسبت به دوره‌های قبل رقم بزنند.

وی با بیان اینکه ضعف‌هایی وجود داشت که در حال برطرف شدن است، گفت: با داشتن ۴ هزار و ۱۸۰ صندوق، طبیعی است در برخی جاها اشکالات کوچکی رخ دهد که با تلاش و حضور به موقع نیروها، برطرف می‌شود.

سلیمانی‌دشتکی افزود: حضور مردم در صف‌های رای دادن بسیار زیاد است، بنابراین باید با فاصله مشخص در صف‌ها بایستند. از مردم می‌خواهیم ضمن حضور قوی پای صندوق‌ها، فاصله و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند و شرمنده نشویم.

وی تصریح کرد: تا ۱۲ شب شعب یک سره باز هستند اما ۱۲ شب به بعد از افراد داخل حوزه و شعب، رای‌گیری می‌شود بنابراین در صورتی که مردم حدود ساعت ۱۲ شب به شعب رسیدند درون محوطه بروند تا روند رای‌گیری از آن‌ها انجام شود.

لینک کوتاه
https://ifadnews.ir/?p=3998

1142 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند